Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Film

Muppety dorosły

Recenzja serialu: „Muppety”, TV Puls

W polskiej wersji głosami Muppetów przemówią m.in. Jarosław Boberek i Michał Zieliński. W polskiej wersji głosami Muppetów przemówią m.in. Jarosław Boberek i Michał Zieliński. TV Puls / materiały prasowe
Muppety wracają, jednak już nie jako program dla dzieci.

Nowa seria toczy się w studiu telewizyjnym, w którym realizowany jest talk-show „Up Late with Miss Piggy”. Kermit jest sfrustrowanym producentem, Piggy pełną fochów gospodynią, a reszta wesołej załogi – od Zwierzaka przez Misia Fozziego po Gonzo komentuje, gra, pisze i opowiada dowcipy. A przede wszystkim tworzy totalny chaos. W rolach gości występują „ludzkie” gwiazdy. Żarty nie są najwyższych lotów, jednak nie tak niskich, żeby obrzydzały spotkanie po latach z genialnymi tworami Jima Hensona. W Pulsie przemówią głosami m.in. Jarosława Boberka i Michała Zielińskiego.

Muppety, TV Puls, start 8 listopada, godz. 19.00

Polityka 45.2015 (3034) z dnia 03.11.2015; Afisz. Premiery; s. 69
Oryginalny tytuł tekstu: "Muppety dorosły"
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Pierwsza matura po deformie. Żeby zdać, trzeba szczęścia albo wielkich pieniędzy

Żeby przejść przez maturę, trzeba mieć dużo zdrowia albo spore pieniądze. A najlepiej jedno i drugie – mówią rodzice i nastolatki z pierwszego rocznika wykształconego w szkołach zreformowanych przez Annę Zalewską. Za sto dni podchodzą do trudniejszych niż dotąd egzaminów.

Joanna Cieśla
31.01.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną