Muzyka

Minął się z czasem

Recenzja płyty: Childish Gambino, „3.15.20”

materiały prasowe
Donald Glover to z jednej strony komik i aktor, twórca serialu „Atlanta”, z drugiej – pierwszoplanowy już raper i wokalista, zdobywca czterech Grammy za „This Is America” – opatrzony głośnym wideoklipem song o stanie swojego kraju.

Donald Glover to z jednej strony komik i aktor, twórca serialu „Atlanta”, z drugiej – pierwszoplanowy już raper i wokalista, zdobywca czterech Grammy za „This Is America” – opatrzony głośnym wideoklipem song o stanie swojego kraju. Nowy („biały”) album Glovera – nagrany jak zwykle pod pseudonimem Childish Gambino – nie trafia już tak precyzyjnie w sytuację, co zapewne będzie problemem wielu głośnych, mainstreamowych gwiazd. „3.15.20” – zatytułowany tak od daty pierwszego udostępnienia na stronie internetowej – zaskakuje lekkością.

Childish Gambino, 3.15.20, RCA

Polityka 14.2020 (3255) z dnia 31.03.2020; Afisz. Premiery; s. 66
Oryginalny tytuł tekstu: "Minął się z czasem"
Reklama

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021