Muzyka

Minął się z czasem

Recenzja płyty: Childish Gambino, „3.15.20”

materiały prasowe
Donald Glover to z jednej strony komik i aktor, twórca serialu „Atlanta”, z drugiej – pierwszoplanowy już raper i wokalista, zdobywca czterech Grammy za „This Is America” – opatrzony głośnym wideoklipem song o stanie swojego kraju.

Donald Glover to z jednej strony komik i aktor, twórca serialu „Atlanta”, z drugiej – pierwszoplanowy już raper i wokalista, zdobywca czterech Grammy za „This Is America” – opatrzony głośnym wideoklipem song o stanie swojego kraju. Nowy („biały”) album Glovera – nagrany jak zwykle pod pseudonimem Childish Gambino – nie trafia już tak precyzyjnie w sytuację, co zapewne będzie problemem wielu głośnych, mainstreamowych gwiazd. „3.15.20” – zatytułowany tak od daty pierwszego udostępnienia na stronie internetowej – zaskakuje lekkością.

Childish Gambino, 3.15.20, RCA

Polityka 14.2020 (3255) z dnia 31.03.2020; Afisz. Premiery; s. 66
Oryginalny tytuł tekstu: "Minął się z czasem"

Czytaj także

Społeczeństwo

Mama transpłciowego dziecka: Mój syn czuje, że w Polsce jest nikim

Nie czarujmy się, że Polki i Polacy na pstryknięcie palcami zrozumieją, co to znaczy transpłciowość. Ale Pawłowicz i Kaczyński paradoksalnie przyczyniają się do edukacji społeczeństwa – mówi Ewelina Słowińska, mama Saszy, aktywistka fundacji Trans-Fuzja.

Mateusz Witczak
12.04.2021