Ludzie i style

Tego jeszcze nie grali

Piłkarska loża POLITYKI

W tym tygodniu wydarzenia na turnieju oceniają (na fot. od góry, od lewej): Mariusz Walter, Janusz Zaorski, Sławomir Mizerski, Mariusz Czubaj, Tomasz Wołek i Lesław Ćmikiewicz. W tym tygodniu wydarzenia na turnieju oceniają (na fot. od góry, od lewej): Mariusz Walter, Janusz Zaorski, Sławomir Mizerski, Mariusz Czubaj, Tomasz Wołek i Lesław Ćmikiewicz. Leszek Zych / Polityka
Mimo wybuchu afery taśmowej w kraju mundial się rozkręca i wkracza w fazę pucharową, wywołując rosnące emocje członków Loży Komentatorów POLITYKI.

POLITYKA: Polska afera taśmowa zakłóca wam odbiór mistrzostw?

Czubaj: Czy jesteśmy już nagrywani? Jako autor powieści kryminalnych marzyłbym o tym, żeby mieć jakieś nielegalne taśmy z obiadków oficjeli FIFA. Taki obiadek nagrać, żeby usłyszeć, o czym się tam mówi. Tylko obawiam się, że oni mają dobrą osłonę kontrwywiadowczą.

Zaorski: Katarską zapewne.

Czubaj: Te mistrzostwa zaczęły się od afery – pomyłki sędziego Nishimury, który niesłusznie podyktował karnego dla Brazylii.

Polityka 26.2014 (2964) z dnia 24.06.2014; Loża Mundialu 2014; s. 100
Oryginalny tytuł tekstu: "Tego jeszcze nie grali"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

PiS wprowadza „ruski ład”? Polska spiera się z UE, Kreml klaszcze

„Ruski ład” w Polsce to scenariusz, któremu Kreml kibicuje od lat. Zresztą do tej pory prognozy Rosjan sprawdzają się co do joty. Co to oznacza? Że Polska z Unii formalnie wprawdzie nie wystąpi, ale osunie się na jej peryferie.

Agnieszka Bryc
22.07.2021