Ludzie i style

Rozwód

Z jakimi kłopotami musi się teraz zmierzyć Legia Warszawa

Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski. Wizerunek ich zgranego tandemu przeciwieństw był stworzony wyłącznie na użytek medialny. Dariusz Mioduski i Bogusław Leśnodorski. Wizerunek ich zgranego tandemu przeciwieństw był stworzony wyłącznie na użytek medialny. PAP/Bartłomiej Zborowski, Getty Images
Właściciele Legii Warszawa już nie grają w jednej drużynie. Zapowiada się ostra walka o przejęcie kontroli nad klubem, w którym ostatnie słowo i tak należy do chuliganów.
Właściciele Legii: od lewej Maciej Wandzel, Dariusz Mioduski i Boguslaw Leśnodorski.Marek Wisniewski/Puls Biznesu/Forum Właściciele Legii: od lewej Maciej Wandzel, Dariusz Mioduski i Boguslaw Leśnodorski.

Mleko rozlało się tuż po tym, jak UEFA ogłosiła, że mecz Legii z Realem Madryt odbędzie się przy pustych trybunach. Tej decyzji się spodziewano, bo w inaugurującym przygodę Legii z Ligą Mistrzów spotkaniu z Borussią Dortmund zamaskowani chuligani z Żylety próbowali wedrzeć się do sektorów zajmowanych przez kibiców gości. Inaczej niż przy poprzednich kryzysach, które według oficjalnej narracji płynącej z klubu cementowały wspólników, tym razem Dariusz Mioduski (mający 60 proc. udziałów w klubie) powiedział, że winnych zaistniałej sytuacji należy szukać we własnych szeregach.

Polityka 45.2016 (3084) z dnia 01.11.2016; Ludzie i style; s. 100
Oryginalny tytuł tekstu: "Rozwód"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013