Ludzie i style

Dobrze spozycjonowana

Polka sędzią w męskim świecie snookera

Monika Sułkowska weszła do wąskiego kręgu sędziów elitarnych turniejów snookera. Monika Sułkowska weszła do wąskiego kręgu sędziów elitarnych turniejów snookera. Mikołaj Ochman
Sędzia snookerowy musi być we właściwym czasie na właściwym miejscu.
Snooker to nazwa gry bilardowej, której celem jest wbicie do kieszeni stołu różnokolorowych bil w odpowiedniej kolejności i jednocześnie uniemożliwienie tego przeciwnikowi.barfisch/Wikipedia Snooker to nazwa gry bilardowej, której celem jest wbicie do kieszeni stołu różnokolorowych bil w odpowiedniej kolejności i jednocześnie uniemożliwienie tego przeciwnikowi.

Monika Sułkowska czasem myśli, że na snookera była skazana. W 2011 r. telewizja Eurosport w ramach promocji tej dyscypliny zaprosiła kilku polskich dziennikarzy na mistrzostwa świata w angielskim Sheffield. Z redakcji serwisów sportowych radiowej Trójki, gdzie Monika pracuje, miał jechać kolega. Ale nie mógł. – Padło pytanie, czy ktokolwiek wie, co to jest ten snooker – wspomina Sułkowska. – Ja nie znałam zasad, ale przynajmniej wiedziałam, o co chodzi.

Polityka 16.2017 (3107) z dnia 18.04.2017; Ludzie i style; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Dobrze spozycjonowana"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

Wielka Brytania była liderem szczepień. Więc co poszło nie tak?

Chociaż szczepi się rekordowo wielu młodych i rozważane jest wprowadzenie nakazu kłucia pracowników domów opieki, to wirus nie ustępuje. Wariant delta się szerzy, a Boris Johnson znów jest w ogniu krytyki.

Mateusz Mazzini
19.06.2021