Ludzie i style

Akcja izolacja

Piłkarze izolowani

Gwiazda Lewandowskiego świeci najmocniej. Kolejka do autografów. Gwiazda Lewandowskiego świeci najmocniej. Kolejka do autografów. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Piłkarze przygotowują się do mundialu, odpowiadając na kibicowski popyt minimalistycznie. Łaska bezpośredniego kontaktu spotyka nielicznych.
Spełnienie młodego kibica.Kuba Atys/Agencja Gazeta Spełnienie młodego kibica.

Zryw pierwszy. Pod wejście główne hotelu Arłamów podjeżdża czarny bus, lśniący jak z fabryki. Podrywają się uczestnicy rodzinnego obiadu, wybiegają z hotelowej restauracji, niepomni na głosy seniora rodu, że skoro to tylko bus, to na pewno kadrowa rezerwa, bo przecież najważniejsi przylecą helikopterami. Goście jednak biegną, dołączają do innych, do tej pory leniwie kręcących się po okolicznej zieleni, którzy teraz naprędce wyciągają maluchy brodzące w fontannach (maluchy w ryk). Pokrzykują na chłopców kopiących piłkę i spieszą pod hotelowy front, żeby nie uronić ani chwili.

Polityka 23.2018 (3163) z dnia 05.06.2018; Na własne oczy; s. 100
Oryginalny tytuł tekstu: "Akcja izolacja"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Guru strategii i willa na Żoliborzu

Jacek Bartosiak to prawnik i popularny w PiS geopolityk amator. Głosi nieufność wobec Zachodu, twierdzi, że Polska bez pomocy NATO może wygrać z Rosją. Jego kancelaria adwokacka przez siedem lat działała w domu żony Rogera de Bazelaire. To były dyrektor finansowy kremlowskiego oligarchy Michaiła Fridmana.

Tomasz Piątek
17.01.2022