Ludzie i style

Barobusy

Sprostowanie do artykułu Fasolka na kółkach

Polityka

W numerze 22 POLITYKI opublikowano reportaż opisujący historię najpopularniejszych podkarpackich barobusów, w tym historię barobusu naszego ojca Tadeusza Korony. Jako jego dzieci po lekturze reportażu zdecydowaliśmy się dać wyraz naszemu oburzeniu, które spowodował nierzetelny sposób przedstawienia tej historii. Do wiadomości publicznej podane zostały informacje nieprawdziwe i rzucające złe światło na Tadeusza Koronę.

Polityka 24.2018 (3164) z dnia 12.06.2018; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Barobusy"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Październik 2021: najciekawsze książki dla młodszych czytelników

Jak co miesiąc wybieramy książki mądre, ciekawe i estetycznie wydane. Dla najmłodszych czytelników.

Sebastian Frąckiewicz
23.10.2021