Ludzie i style

Znowu jest brzydki?

Quebonafide: raper z Ciechanowa

Quebonafide podczas koncertu. Warszawa 2018 r. Quebonafide podczas koncertu. Warszawa 2018 r. Itokyl / Wikipedia
Po objechaniu połowy świata i wyprzedaniu największych sal koncertowych Quebonafide, gwiazdor polskiego rapu, zamknął się w sobie. Fani są zaniepokojeni, media – zachwycone.
Dwa oblicza rapera.Jakub Kamiński/DDTVN/EAST NEWS, Radosław Nawrocki / Forum Dwa oblicza rapera.

Kuba Grabowski z Ciechanowa, lat 28. Znaki charakterystyczne: fryzura „na jeża”, niebieskie polo (marka nieznana), okulary korekcyjne (nazwa marki wytłoczona na soczewce, z daleka trudna do odszyfrowania). Tatuaże, kolczyki: brak. Od kilku tygodni główny temat zainteresowania serwisów plotkarskich i telewizji śniadaniowych. Powód? Kuba jest z zawodu raperem. Jednym – dodajmy – z najpopularniejszych w Polsce, znanym szerzej jako Quebonafide. A jego rozpoczęta właśnie kampania promocyjna jest czymś, czego nasz kraj jeszcze nie widział.

Polityka 11.2020 (3252) z dnia 10.03.2020; Ludzie i style; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Znowu jest brzydki?"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Szkoła bardzo szkodzi. Uczniom, demokracji, światu

Rozmowa z dr. Mikołajem Marcelą o fatalnych skutkach kultywowania XIX-wiecznej formuły szkoły, wychowywaniu do autorytaryzmu i o tym, jak można to zmienić.

Jacek Żakowski
18.09.2021