Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Latarka Black Diamond Spot Latarka Black Diamond Spot materiały prasowe
Ostatnio coraz popularniejsza staje się tzw. turystyka dnia zagłady, czyli odwiedzanie miejsc, które za chwilę przestaną istnieć. Idą trudne czasy, a tu jeszcze wrzesień, szkoła, północnokoreańskie rakiety balistyczne… I my idziemy więc tym tropem.
Lornetka Nikon Monarch 5 ATBmateriały prasowe Lornetka Nikon Monarch 5 ATB

Oświetl drogę

Czy to nieunikniony blackout, czy zwykła wyprawa pod namiot, latarka czołówka będzie jak znalazł. Z mnogości dostępnych modeli bez większego wahania proponujemy Black Diamond Spot – udany, sprawdzony i niedrogi (ok. 30 dol.). Dioda zapewniająca maksymalny strumień świetlny 300 lumenów oraz porządna soczewka dają strumień jasny, dobrze zdefiniowany, o zasięgu nawet 80 m. Do tego latarka działa do 200 godz. (zasilanie trzema bateriami AAA).

Polityka 34.2017 (3124) z dnia 22.08.2017; Nauka; s. 61

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Skąd dramatyczne wahania liczby infekcji covid-19?

Czym tłumaczyć gwałtowny spadek raportowanych zakażeń koronawirusem? Rozmawiamy z dr. Franciszkiem Rakowskim z ICM, który modeluje przebieg pandemii od samego jej początku.

Karol Jałochowski
26.11.2020