Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Panasonic Lumix DMC-FZ80 Panasonic Lumix DMC-FZ80 materiały prasowe
Biurko Skarstamateriały prasowe Biurko Skarsta

Biurko „do stania”

Technoecho od dawna zachodziło w głowę, jak by tu wstać z kolan, a ściślej – zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą. Stanie pobudza do działania nie tylko ciało, ale i umysł. Rekonesans, jaki wykonaliśmy na rynku mebli umożliwiających taką konwersję, nie napawa optymizmem. Modeli biurek „do stania” jest zastanawiająco niewiele, a większość z nich jest nieprzyzwoicie droga. Jedną z niewielu, jak nam się wydaje, godną zaakceptowania relację jakości i funkcjonalności oraz ceny prezentuje biurko Skarsta, produkowane – jak sama nazwa wskazuje – przez firmę Ikea.

Polityka 10.2018 (3151) z dnia 06.03.2018; Nauka ; s. 59
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Październik 2021: najciekawsze książki dla młodszych czytelników

Jak co miesiąc wybieramy książki mądre, ciekawe i estetycznie wydane. Dla najmłodszych czytelników.

Sebastian Frąckiewicz
23.10.2021