Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Rynek

Poradnik budowlany: Do wyboru, do koloru

Jakie materiały wybrać do budowy domu?

Zapewnienie komfortu użytkownikom budynków to także jeden z głównych celów ekologicznego, zielonego budownictwa, przyjaznego dla ludzi i środowiska. Zapewnienie komfortu użytkownikom budynków to także jeden z głównych celów ekologicznego, zielonego budownictwa, przyjaznego dla ludzi i środowiska. Leszek Zych / Polityka
Mamy już w sklepach 400 tys. różnych materiałów i wyrobów dla budownictwa, a każdy rok przynosi nowe. Walka o klienta trwa, a najlepsze rezultaty daje w produkcji okien. Tu dokonała się prawdziwa rewolucja.
W sklepach i hurtowniach są materiały na każdą kieszeń. Jeśli czegoś akurat brak - handlowcy błyskawicznie sprowadzą.Michał Kość/Agencja Wschód/Reporter W sklepach i hurtowniach są materiały na każdą kieszeń. Jeśli czegoś akurat brak - handlowcy błyskawicznie sprowadzą.

W budowlanych składach i hipermarketach wiosenne ożywienie, ale zakupy można też robić nie wychodząc z domu. Klikasz i zamawiasz, łącznie z dostawą – zachęca internetowy sklep sprzedający podłogi i drzwi. W sieci kupujemy głównie narzędzia budowlane, wyposażenie mieszkań, niewielkie partie materiałów wykończeniowych. W ofercie są także ciężkie materiały do budowy domu, ale takie zakupy najczęściej robimy tradycyjnie w hurtowniach i sklepach branżowych.

Przez Internet można też znaleźć firmę, która postawi dom, przeprowadzi remont albo wykończy kupione od dewelopera mieszkanie.

Polityka 24.2012 (2862) z dnia 13.06.2012; Rynek; s. 66
Oryginalny tytuł tekstu: "Poradnik budowlany: Do wyboru, do koloru"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >