Rynek

Auta na odwyku

Moto trendy

Frankfurt 2013 - show Mercedesa dla mediów. Frankfurt 2013 - show Mercedesa dla mediów. materiały prasowe
Wielkie międzynarodowe salony samochodowe są rewią motoryzacyjnej mody i przeglądem najnowszych tendencji stylistycznych. Jednak prawdziwa walka koncernów toczy się pod błyszczącymi maskami nowych aut.
Volkswagen XL 1- pierwszy samochód, który zużywa poniżej 1 litra oleju napędowego na 100 km.materiały prasowe Volkswagen XL 1- pierwszy samochód, który zużywa poniżej 1 litra oleju napędowego na 100 km.

Salon we Frankfurcie należy do tych imprez, na których musi się pojawić każdy liczący się gracz z branży samochodowej. Niemcy to największy europejski producent aut i jednocześnie największy motoryzacyjny rynek. Dlatego wszyscy stają na głowie, by pokazać się u nich z najlepszej strony. Najbardziej na tym zależy producentom niemieckim, w końcu występują przed własną publicznością. Tu organizuje się premiery najnowszych modeli – tych rzeczywiście nowych, jak i tych tylko trochę odmłodzonych.

Polityka 40.2013 (2927) z dnia 01.10.2013; Rynek; s. 42
Oryginalny tytuł tekstu: "Auta na odwyku"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Jak się leczy na Stadionie? „Wstyd mi, że w tym uczestniczę”

Doktor M. leczy na Narodowym. Zaprosił mnie do Regent Warsaw Hotel, jednego z droższych w stolicy. To tutaj zakwaterowano personel szpitala tymczasowego.

Paweł Reszka
21.11.2020