Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

Rekrutacja z komputerem

Wybranie z morza zgłoszeń kilkunastu, a czasami zaledwie kilku sensownych kandydatur to zadanie nie tylko czasochłonne, ale i kosztowne. Wybranie z morza zgłoszeń kilkunastu, a czasami zaledwie kilku sensownych kandydatur to zadanie nie tylko czasochłonne, ale i kosztowne. baranq / PantherMedia
Wykorzystaj nowe technologie, by znaleźć dobrego pracownika.

Kto chce zwiększyć zatrudnienie i postanawia szukać nowych pracowników, ten korzysta oczywiście z sieci. Kiedyś podstawą były ogłoszenia drukowane w gazetach czy anonse w lokalnym radiu, ale dziś giełda pracy przeniosła się do internetu. Z jednej strony to ogromne ułatwienie. W sieci istnieje wiele serwisów ogłoszeniowych, a dodatkowo wyszukiwarki je wszystkie agregują. Informacje o szukaniu pracowników można zamieścić nie tylko bardzo szybko, ale i tanio, a czasem nawet za darmo.

Polityka 16.2016 (3055) z dnia 12.04.2016; Technologia dla biznesu; s. 61
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022