Rynek

Mikołaj dobra rada

Jak zostać milionerem? Najlepsze wskazówki znajdziesz w sieci

Na całym świecie rodzi się 1 bitcoin co 10 minut. Na całym świecie rodzi się 1 bitcoin co 10 minut. 123 RF
Gdzie mieszka Święty Mikołaj? Wiadomo, w internecie. Wystarczy poklikać, a obdaruje nas workiem dobrych rad, jak być bogatym.
Emisją kryptowalut może zajmować się każdy, kto włączy się do sieci i odda do dyspozycji moce obliczeniowe swojego komputera.Mahasansombut/PantherMedia Emisją kryptowalut może zajmować się każdy, kto włączy się do sieci i odda do dyspozycji moce obliczeniowe swojego komputera.

Nie wierzcie w bajki o dziadku z długą białą brodą. Prawdziwy mikołaj jest młodym mężczyzną w korporacyjnym garniturku, a czasem w niedbałym stroju, na tle palm, bo właśnie wypoczywa i, spoglądając na nas z YouTube, opowiada, jak uzyskał wolność finansową. Kiedyś harował za grosze, a teraz – patrzcie – jak mu się powodzi. „I ty mógłbyś zostać milionerem” – zachęca nas mikołaj siedzący we wnętrzu luksusowego samochodu. I obiecuje, że opowie o magicznych sposobach zdobywania pieniędzy.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Rynek; s. 59
Oryginalny tytuł tekstu: "Mikołaj dobra rada"

Czytaj także

Kultura

Dzieła Fangora biją rekordy cen na aukcjach. Skąd ta moda?

W ostatni wtorek w domu aukcyjnym Polswiss Art odbyła się nietypowa aukcja – licytowano dzieła tylko jednego twórcy. Mogłoby się wydawać, że aukcja monograficzna to pomysł ryzykowny. Ale nie w przypadku Wojciecha Fangora.

Aleksander Świeszewski
22.09.2019