Rynek

Mikołaj dobra rada

Jak zostać milionerem? Najlepsze wskazówki znajdziesz w sieci

Na całym świecie rodzi się 1 bitcoin co 10 minut. Na całym świecie rodzi się 1 bitcoin co 10 minut. 123 RF
Gdzie mieszka Święty Mikołaj? Wiadomo, w internecie. Wystarczy poklikać, a obdaruje nas workiem dobrych rad, jak być bogatym.
Emisją kryptowalut może zajmować się każdy, kto włączy się do sieci i odda do dyspozycji moce obliczeniowe swojego komputera.Mahasansombut/PantherMedia Emisją kryptowalut może zajmować się każdy, kto włączy się do sieci i odda do dyspozycji moce obliczeniowe swojego komputera.

Nie wierzcie w bajki o dziadku z długą białą brodą. Prawdziwy mikołaj jest młodym mężczyzną w korporacyjnym garniturku, a czasem w niedbałym stroju, na tle palm, bo właśnie wypoczywa i, spoglądając na nas z YouTube, opowiada, jak uzyskał wolność finansową. Kiedyś harował za grosze, a teraz – patrzcie – jak mu się powodzi. „I ty mógłbyś zostać milionerem” – zachęca nas mikołaj siedzący we wnętrzu luksusowego samochodu. I obiecuje, że opowie o magicznych sposobach zdobywania pieniędzy.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Rynek; s. 59
Oryginalny tytuł tekstu: "Mikołaj dobra rada"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021