Rynek

Dostawcze szyte na miarę

Samochody dostawcze dostosowane do każdych wymagań

Nabywcy zainteresowani są coraz lepszym wyposażeniem samochodów, które są niezbędne w ich codziennej pracy. Nabywcy zainteresowani są coraz lepszym wyposażeniem samochodów, które są niezbędne w ich codziennej pracy. Manu Agah
Od początku tego roku przedsiębiorcy kupili już ponad 7 tys. nowych samochodów dostawczych. Potrzeba ich coraz więcej, skoro rośnie zarówno konsumpcja, jak i inwestycje mieszkaniowe Polaków.
W 2017 r. klienci wyleasingowali 44,3 tys. samochodów dostawczych wartości blisko 5 mld zł, o 6,5 proc. więcej niż w 2016 r.kaczor58/PantherMedia W 2017 r. klienci wyleasingowali 44,3 tys. samochodów dostawczych wartości blisko 5 mld zł, o 6,5 proc. więcej niż w 2016 r.

Na rynku przybywa nowo zarejestrowanych samochodów użytkowych – specjalizowanych, posiadających nadwozia przystosowane do przewożenia różnych ładunków. Coraz popularniejsze są: food trucki, małe chłodnie, pomoc drogowa, furgony z półkami, schowkami i kotwami do mocowania towarów, wykonanymi dokładnie według życzeń klienta.

Tylko w pierwszych dwóch miesiącach tego roku ich sprzedaż wzrosła niemal o 14 proc. w stosunku do takiego samego okresu roku ubiegłego. Zdaniem ekspertów branży motoryzacyjnej zapowiada się utrzymanie dobrej passy z poprzedniego 2017 r.

Polityka 12.2018 (3153) z dnia 20.03.2018; Transport, spedycja, logistyka; s. 42
Oryginalny tytuł tekstu: "Dostawcze szyte na miarę"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Zygmunt Freud i jego rewizja natury człowieka

Gdy Albert Einstein wytyczał nową drogę myśleniu o przestrzeni, czasie i grawitacji, wiedeński lekarz Zygmunt Freud rewidował wiedzę o istocie człowieczej natury.

Joanna Cieśla
08.09.2015