Rynek

Nie ten bank

Sprostowanie do artykułu „AmberBack”

Polityka

Nieprawdziwą jest informacja zawarta w artykule „AmberBack” (POLITYKA 24) dotycząca oferowania klientom przez Raiffeisen Polbank obligacji spółki GetBack SA. Raiffeisen Polbank nigdy nie oferował swoim klientom obligacji firmy GetBack SA ani w trybie oferty publicznej, ani prywatnej.

MARCIN JEDLIŃSKI
RZECZNIK PRASOWY RAIFFEISEN POLBANK

***

Od autora: Historię oferowania przez doradcę bankowego obligacji GetBack zrelacjonowałem na podstawie rozmowy z osobą, proszącą o zachowanie anonimowości, która jest klientem VIP dwóch banków: Raiffeisen Polbank i Alior Bank.

Polityka 26.2018 (3166) z dnia 26.06.2018; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Nie ten bank"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021