Rynek

Moda na nieruchomości z duszą

Luksus w starych kamienicach

Przykładowe wnętrze w rewitalizowanym budynku przy ul. Inżynierskiej w Warszawie. Przykładowe wnętrze w rewitalizowanym budynku przy ul. Inżynierskiej w Warszawie. materiały prasowe
Biznesmeni, prawnicy, lekarze czy artyści są skłonni zapłacić bajońskie sumy za luksusowe mieszkania w starych, ale zrewitalizowanych kamienicach. Doskonale wiedzą o tym deweloperzy, którzy pod czujnym okiem konserwatorów zabytków przywracają im dawną świetność.

Mieszkania w zabytkowych kamienicach mają wiele zalet, ale również – dla dużej grupy klientów – swoje wady w porównaniu z nowymi apartamentowcami i wieżowcami. Na pewno atutem jest ciekawy rozkład, który umożliwia atrakcyjną aranżację wnętrz. Do tego wysokość mieszkań, często przekraczająca trzy metry: zapewnia lepszą wentylację pomieszczeń. Z kolei grube mury z cegły bardzo dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz, a w okresie letnim zapewniają dobrą izolację i utrzymują we wnętrzu mieszkania przyjemny chłód.

Polityka 44.2018 (3184) z dnia 29.10.2018; Nieruchomości; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Moda na nieruchomości z duszą"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021