Rynek

Przegląd informacji rynkowych

Polityka
Globalny operator CEVA Logistics rozpoczął samochodowe dostawy towarów z Chin do Polski.materiały prasowe Globalny operator CEVA Logistics rozpoczął samochodowe dostawy towarów z Chin do Polski.

Wydarzenia

Polska Grupa Lotnicza, LOT AMS (obsługa techniczna samolotów) i Port Lotniczy Rzeszów zamierzają zainwestować ok. 650 mln zł w budowę jednej z największych baz do serwisowania samolotów w Europie. W okolicach Rzeszowa, na działce o powierzchni 13 ha, powstanie zaplecze techniczne, które pomieści jednocześnie cztery samoloty typu Boeing 787 Dreamliner i pięć Boeingów 737. Zatrudnienie znajdzie tam ok. 1,5 tys. osób.

Polityka 42.2019 (3232) z dnia 15.10.2019; Rynek; s. 35

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Ula: Zaczęło się od typowego lesbijskiego zauroczenia

Przyjechałam do Łodzi z małej wioski w 1983 r. Do liceum. Moją trzecią fascynacją była koleżanka z bursy. W bursie to nie mogło się rozwinąć (nocą panie robiły nam naloty, z zaglądaniem pod kołdry).

Edyta Gietka
18.08.2020