Rynek

Przegląd informacji rynkowych

Polityka
Globalny operator CEVA Logistics rozpoczął samochodowe dostawy towarów z Chin do Polski.materiały prasowe Globalny operator CEVA Logistics rozpoczął samochodowe dostawy towarów z Chin do Polski.

Wydarzenia

Polska Grupa Lotnicza, LOT AMS (obsługa techniczna samolotów) i Port Lotniczy Rzeszów zamierzają zainwestować ok. 650 mln zł w budowę jednej z największych baz do serwisowania samolotów w Europie. W okolicach Rzeszowa, na działce o powierzchni 13 ha, powstanie zaplecze techniczne, które pomieści jednocześnie cztery samoloty typu Boeing 787 Dreamliner i pięć Boeingów 737. Zatrudnienie znajdzie tam ok. 1,5 tys. osób.

Polityka 42.2019 (3232) z dnia 15.10.2019; Rynek; s. 35

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019