Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Rynek

Perły w koronie

Jak i gdzie zaplanować tegoroczne wakacje

Dziś największym hitem wyjazdowym jest Zanzibar (na fot.) i Tanzania. Tam można jechać bez żadnych reżimów covidowych. Dziś największym hitem wyjazdowym jest Zanzibar (na fot.) i Tanzania. Tam można jechać bez żadnych reżimów covidowych. Shutterstock
Zakopane czy Zanzibar, Hel czy Hurghada? Zaplanowanie letniego wypoczynku w 2021 r. nie będzie łatwe, a zima to już wyzwanie dla zuchwałych. Wakacjami rządzi Covid-19.
Choć Turcja kojarzy się głównie z letnimi wyjazdami, można tam pojechać też na narty. Szczególnie teraz, kiedy oferuje liberalne reguły covidowe.Shutterstock Choć Turcja kojarzy się głównie z letnimi wyjazdami, można tam pojechać też na narty. Szczególnie teraz, kiedy oferuje liberalne reguły covidowe.

Wakacje spędzimy w domu, czy gdzieś uda się wyjechać? A jeżeli tak, to dokąd? Emocjonalna huśtawka trwa. O tej porze roku większość z nas zwykle wiedziała, jak spędzi najbliższe letnie wakacje, a na zimowy wyjazd pakowała już walizki i torby. Biura podróży sprzedaż oferty letniej zaczynały wczesną jesienią poprzedniego roku, zachęcając klientów do jak najwcześniejszych rezerwacji. Chętnych na oferty first minute nie brakowało, bo najlepsze miejsca w szczycie sezonu znikały błyskawicznie.

Polityka 1/2.2021 (3294) z dnia 29.12.2020; Rynek; s. 60
Oryginalny tytuł tekstu: "Perły w koronie"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >