Rynek

Perły w koronie

Jak i gdzie zaplanować tegoroczne wakacje

Dziś największym hitem wyjazdowym jest Zanzibar (na fot.) i Tanzania. Tam można jechać bez żadnych reżimów covidowych. Dziś największym hitem wyjazdowym jest Zanzibar (na fot.) i Tanzania. Tam można jechać bez żadnych reżimów covidowych. Shutterstock
Zakopane czy Zanzibar, Hel czy Hurghada? Zaplanowanie letniego wypoczynku w 2021 r. nie będzie łatwe, a zima to już wyzwanie dla zuchwałych. Wakacjami rządzi Covid-19.
Choć Turcja kojarzy się głównie z letnimi wyjazdami, można tam pojechać też na narty. Szczególnie teraz, kiedy oferuje liberalne reguły covidowe.Shutterstock Choć Turcja kojarzy się głównie z letnimi wyjazdami, można tam pojechać też na narty. Szczególnie teraz, kiedy oferuje liberalne reguły covidowe.

Wakacje spędzimy w domu, czy gdzieś uda się wyjechać? A jeżeli tak, to dokąd? Emocjonalna huśtawka trwa. O tej porze roku większość z nas zwykle wiedziała, jak spędzi najbliższe letnie wakacje, a na zimowy wyjazd pakowała już walizki i torby. Biura podróży sprzedaż oferty letniej zaczynały wczesną jesienią poprzedniego roku, zachęcając klientów do jak najwcześniejszych rezerwacji. Chętnych na oferty first minute nie brakowało, bo najlepsze miejsca w szczycie sezonu znikały błyskawicznie.

Polityka 1/2.2021 (3294) z dnia 29.12.2020; Rynek; s. 60
Oryginalny tytuł tekstu: "Perły w koronie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Konkurs Chopinowski: inny niż poprzednie

XVIII Konkurs Chopinowski był inny niż poprzednie. I to nie tylko z powodu rocznego odsunięcia w czasie.

Dorota Szwarcman
26.10.2021