Rynek

Ranni w kampanii

Ranni w reklamowej kampanii

Cristiano Ronaldo podczas głośnej już konferencji prasowej. Cristiano Ronaldo podczas głośnej już konferencji prasowej. Backgrid / Forum
Biznes traktuje sport jako wehikuł reklamowy. Przy okazji Euro do znanych obaw związanych z porażką bohatera reklamy doszły nowe: spadająca oglądalność oraz manifestowanie przez piłkarzy poglądów lub stylu życia.
Paul Pogba podczas konferencji prasowej.Backgrid/Forum Paul Pogba podczas konferencji prasowej.

Wykład Cristiano Ronaldo o zdrowotnej wyższości wody nad coca-colą trwał parę sekund i dotarł do setek milionów ludzi. Portugalski gwiazdor wszedł na konferencję prasową, skrzywił się na widok stojących przed nim butelek z charakterystyczną czerwoną naklejką, odsunął je daleko od siebie, chwycił za wodę i powiedział: Woda, nie coca-cola. Kilka dni później gest Ronaldo skopiowała nowa nadzieja włoskiej reprezentacji Manuel Locatelli. A Francuz Paul Pogba, kilka lat temu nawrócony na islam, zdjął ze stołu butelkę heinekena.

Polityka 27.2021 (3319) z dnia 29.06.2021; Rynek; s. 50
Oryginalny tytuł tekstu: "Ranni w kampanii"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Wybuchowe wesele. Zostali bez domu i z kredytem na całe życie

W jednej chwili wesele Wawrzyniaków zamieniło się w koszmar. Każdego dnia nurtuje ich pytanie: jak tu obchodzić rocznicę?

Norbert Frątczak
18.07.2021