Społeczeństwo

Jak sobie radzić z emocjami

Czwarty tom serii "JA, MY, ONI"

Polityka.pl
Wydanie specjalne: 100-stronicowy Poradnik poświęcony jest emocjom.

100-stronicowy Poradnik poświęcony jest emocjom i składa się z czterech rozdziałów: „Umysł a uczucia”, „Czuć się lepiej ze sobą”, „Czy to miłość” i „Gry na uczuciach”. Znajdą się w nich m.in. teksty poświęcone relacji miłość i seks, sposobom rozładowania gniewu, inteligencji emocjonalnej, depresji okołoporodowej, chandrze, oswajaniu strachu przed śmiercią oraz testy na umiejętność rozpoznawania emocji i obsesyjnej miłości.

Poradniki „JA, MY, ONI” to połączenie wiedzy akademickiej z zakresu współczesnej psychologii i nietabloidowego poradnictwa ekspertów. Artykuły do „JA, MY, ONI. Jak sobie radzić z emocjami”, zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach dodatku “Pomocnik Psychologiczny POLITYKI” oraz przez dziennikarzy "Polityki". Redaktorem tej edycji, jak i całej serii jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego "Polityki".

 

Poradnik Psychologiczny POLITYKI Ja My Oni Jak sobie radzić z emocjami do kupienia od 24 lutego w cenie 14,99 zł:

- w dobrych punktach sprzedaży prasy, kioskach, salonach prasowych

- w sklepie internetowym:  www.skleppolityki.pl

- poprzez wpłatę na konto: PEKAO S.A., nr konta: 74124060031111000049435678, POLITYKA SP, ul. Słupecka 6, 02–09 Warszawa (w tytule przelewu prosimy wpisać hasło EMOCJE oraz dane osobowe i adres dostawy). Koszty przesyłki pokrywa POLITYKA SP.

Infolinia tel. 067 210 86 50* (pon. – pt. w godz. 8.00–18.00).

Wszystkie poprzednie edycje Poradnika „JA, MY, ONI”:  „O sensie i jakości życia” ,„Jak kochać i być kochanym” i „Żyć dobrze z ludźmi” są wciąż dostępne na www.skleppolityki.pl

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Świat

Ghislaine Maxwell, kobieta, która pomogła Epsteinowi zbudować harem

Córka brytyjskiego magnata prasowego miała werbować dla swojego przyjaciela Jeffreya Epsteina młode, przeważnie nieletnie dziewczęta. Jak absolwentka Oxfordu mogła wejść w tę rolę?

Tomasz Zalewski
18.08.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną