Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Społeczeństwo

Jak sobie radzić z emocjami

Czwarty tom serii "JA, MY, ONI"

Polityka.pl
Wydanie specjalne: 100-stronicowy Poradnik poświęcony jest emocjom.

100-stronicowy Poradnik poświęcony jest emocjom i składa się z czterech rozdziałów: „Umysł a uczucia”, „Czuć się lepiej ze sobą”, „Czy to miłość” i „Gry na uczuciach”. Znajdą się w nich m.in. teksty poświęcone relacji miłość i seks, sposobom rozładowania gniewu, inteligencji emocjonalnej, depresji okołoporodowej, chandrze, oswajaniu strachu przed śmiercią oraz testy na umiejętność rozpoznawania emocji i obsesyjnej miłości.

Poradniki „JA, MY, ONI” to połączenie wiedzy akademickiej z zakresu współczesnej psychologii i nietabloidowego poradnictwa ekspertów. Artykuły do „JA, MY, ONI. Jak sobie radzić z emocjami”, zostały przygotowane przez autorów publikujących już wcześniej na łamach dodatku “Pomocnik Psychologiczny POLITYKI” oraz przez dziennikarzy "Polityki". Redaktorem tej edycji, jak i całej serii jest Ewa Wilk, kierownik działu krajowego "Polityki".

 

Poradnik Psychologiczny POLITYKI Ja My Oni Jak sobie radzić z emocjami do kupienia od 24 lutego w cenie 14,99 zł:

- w dobrych punktach sprzedaży prasy, kioskach, salonach prasowych

- w sklepie internetowym:  www.skleppolityki.pl

- poprzez wpłatę na konto: PEKAO S.A., nr konta: 74124060031111000049435678, POLITYKA SP, ul. Słupecka 6, 02–09 Warszawa (w tytule przelewu prosimy wpisać hasło EMOCJE oraz dane osobowe i adres dostawy). Koszty przesyłki pokrywa POLITYKA SP.

Infolinia tel. 067 210 86 50* (pon. – pt. w godz. 8.00–18.00).

Wszystkie poprzednie edycje Poradnika „JA, MY, ONI”:  „O sensie i jakości życia” ,„Jak kochać i być kochanym” i „Żyć dobrze z ludźmi” są wciąż dostępne na www.skleppolityki.pl

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Świat

Co z tymi czołgami? Niemiecka prasa o kolejnym sporze Warszawy i Berlina

Spór o Leopardy, obiecane ponoć Polsce w ramach „zamiany okrężnej”, zmienił się w kolejny punkt zapalny. Sprawa rozgrywana jest przez rząd PiS jak zwykle w pełnym świetle jupiterów.

Adam Krzemiński
07.08.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną