Tamara Miś-Szczechura

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Studium Coachingu i Mentoringu Grupy Trop oraz Szkołę Trenerów Biznesu Superego, międzynarodową szkołę coachów Fast Track Coach U, jest w trakcie akredytacji International Coach Federation. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Obecnie pracuje jako trener biznesu, specjalizuje się szkoleniach z zakresu podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów, motywowania pracowników, radzenia sobie ze stresem, budowania kompetencji menedżerskich, wdrażania coachingu w organizacji i szkoleniach obejmujących różne zagadnienia komunikacji wewnątrz organizacji i komunikacji  interpersonalnej. Jako coach średniej i wyższej kadry menedżerskiej, pomaga swoim klientom uruchamiać ich naturalny potencjał rozwojowy, stymuluje do lepszej, bardziej efektywnej pracy.

Jest założycielką internetowej poradni psychologicznej i coachingowej www.e-psychologowie.pl, w której zajmuje się marketingiem, kontaktem z mediami, współpracą i wymianą barterową z innymi firmami oraz rekrutacją pracowników.  Zajmuje się również wdrażaniem  Programów Psychologicznego Wspierania Pracowników,  dla tych, którzy chcą lepiej radzić sobie ze stresem w pracy i przeciwdziałać  u siebie wypaleniu zawodowemu.

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, uwielbia gotować i grać w pokera.

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną