Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Wujek Dobra Rada

W „Pani domu” odnajdujemy wskazówki, jak przeżyć lato bez urlopu. Pismo radzi m.in.: „Zmień łazienkę w nadmorskie SPA”, „Przestaw się na wakacyjny tryb życia”, „Ucz się prawidłowo oddychać”, „Pokochaj wypady za miasto”, „Spróbuj nic nie robić”. No to bez urlopu chyba jednak się nie obejdzie. I to długiego.

Z horoskopu dla Barana („Naj”): „Miłość. Jeszcze nie wiesz z kim i dlaczego chcesz iść dalej”. Tak, to typowe dla baranów.

Krzysiek ze Stargardu Szczecińskiego, który dopiero co się odchudził, dzieli się z czytelnikami „Men’s Health” spostrzeżeniami i radami. Jedna z nich: „Nagradzaj się. Gdy schudniesz kilkanaście kilo, polecam zakupy w markowym sklepie, gdzie wcześniej nie było Twojego rozmiaru”. Lepiej w delikatesach. Spore zakupy i nie będziesz musiał zmieniać ciuchów. Wyjdzie taniej.

Urszula z Radomska napisała do eksperta „Claudii”: „Dość często zdarza mi się zmyślać. I nie są to tylko niewinne kłamstewka, by wytłumaczyć spóźnienie albo uniknąć spotkania. Ostatnio koloryzuję wszystko, co się da. Czym to grozi. Jak mam się opamiętać?”. Może zamiast koloryzować zacznij przedstawiać wszystko w czarnych barwach.

Teresa z Płońska pisze w „Pani domu”: „Dostałam wysoki rachunek za gaz. To kwota z sufitu. Jak go reklamować?”. Najlepiej na billboardach.

Pismo „Świat kobiety” podaje sposób na kusą bluzeczkę. „Twoja ulubiona bluzeczka zbiegła się w praniu, a mimo to nie potrafisz się z nią rozstać? Zbyt krótka – źle układa się na ciele i wygląda nieelegancko.

Polityka 32.2005 (2516) z dnia 13.08.2005; Fusy plusy i minusy; s. 96
Reklama