Tragedia małej Magdy
Ekstremalny stres wcale nie powoduje, że człowiek zachowuje się chaotycznie. Może działać chłodno i racjonalnie, choć tak naprawdę jedynie częściowo panuje nad tym, co robi. I przeważnie ma później problem z przypomnieniem sobie własnych poczynań.
Policja bezskutecznie próbowała znaleźć ciało małej Magdy, w miejscu wskazanym przez matkę w rozmowie z Krzysztofem Rutkowskim.
Tomasz Dudziński/Newspix.pl

Policja bezskutecznie próbowała znaleźć ciało małej Magdy, w miejscu wskazanym przez matkę w rozmowie z Krzysztofem Rutkowskim.

Pomimo spektakularnych wystąpień detektywa Krzysztofa Rutkowskiego i wyznań pani Katarzyny dotyczących zaginięcia małej Magdy, w tej sprawie wciąż jest więcej znaków zapytania niż pewnych ustaleń. Jestem przekonana jedynie o tym, że to dobrze, iż mama dziewczynki trafiła do policyjnego aresztu, gdzie zapewne zostanie przesłuchana przez policjantów i psychologów policyjnych. Niezależnie od tego, co naprawdę się stało, psychiczny stan kobiety na pewno nie jest dobry i niełatwo ocenić, co z tego, co mówi jest prawdą, co celowym zmyśleniem, a co zniekształceniami pamięci, z którymi często mamy do czynienia w skrajnych sytuacjach.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną