Społeczeństwo

Ola, jesteś gotowa?

Miss Polski na wózku

Niepełnosprawna dziewczyna w eleganckiej bieliźnie wygląda tak jak dziewczyna chodząca. Seksownie. Niepełnosprawna dziewczyna w eleganckiej bieliźnie wygląda tak jak dziewczyna chodząca. Seksownie. materiały prasowe
Olga Fijałkowska ze Starych Święcic, dietetyczka, lat 22, zdobyła tytuł Miss Polski na wózku, skoczyła ze spadochronem i pojechała do Częstochowy. Jako pilot.
Olga jest przygotowana psychicznie, że z jej zdrowiem w przyszłości może być gorzej.Tytus Żmijewski/PAP Olga jest przygotowana psychicznie, że z jej zdrowiem w przyszłości może być gorzej.

Z Częstochową zaczęło się tak: na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny na Jasną Górę chciała jechać mama Rafała, chłopaka Olgi. Więc Rafał, lat 26, absolwent kierunku bezpieczeństwo narodowe, w trakcie procesu rekrutacyjnego do policji, pojechał jako kierowca. A Olga z Rafałem. Na pole namiotowe pod klasztorem paulinów, jak wszyscy. Olga, gdy zaczęła chorować, miała Bogu za złe. Że dlaczego to ona, dlaczego nie jest tak, że wszyscy są równi. Aż w końcu pomyślała, że skoro tak ją los doświadcza, to może po to, żeby później było lepiej.

Polityka 34.2013 (2921) z dnia 20.08.2013; Kraj; s. 32
Oryginalny tytuł tekstu: "Ola, jesteś gotowa?"

Czytaj także

Nauka

Nie każdy archeolog to Indiana Jones

Popkulturowy obraz archeologa awanturnika umacnia przekonanie, że ich głównym zadaniem jest odkrywanie skarbów. Ten fałsz fatalnie odbija się na wiedzy o przeszłości.

Agnieszka Krzemińska
27.02.2021