Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Ola, jesteś gotowa?

Miss Polski na wózku

Niepełnosprawna dziewczyna w eleganckiej bieliźnie wygląda tak jak dziewczyna chodząca. Seksownie. Niepełnosprawna dziewczyna w eleganckiej bieliźnie wygląda tak jak dziewczyna chodząca. Seksownie. materiały prasowe
Olga Fijałkowska ze Starych Święcic, dietetyczka, lat 22, zdobyła tytuł Miss Polski na wózku, skoczyła ze spadochronem i pojechała do Częstochowy. Jako pilot.
Olga jest przygotowana psychicznie, że z jej zdrowiem w przyszłości może być gorzej.Tytus Żmijewski/PAP Olga jest przygotowana psychicznie, że z jej zdrowiem w przyszłości może być gorzej.

Z Częstochową zaczęło się tak: na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny na Jasną Górę chciała jechać mama Rafała, chłopaka Olgi. Więc Rafał, lat 26, absolwent kierunku bezpieczeństwo narodowe, w trakcie procesu rekrutacyjnego do policji, pojechał jako kierowca. A Olga z Rafałem. Na pole namiotowe pod klasztorem paulinów, jak wszyscy. Olga, gdy zaczęła chorować, miała Bogu za złe. Że dlaczego to ona, dlaczego nie jest tak, że wszyscy są równi. Aż w końcu pomyślała, że skoro tak ją los doświadcza, to może po to, żeby później było lepiej.

Polityka 34.2013 (2921) z dnia 20.08.2013; Kraj; s. 32
Oryginalny tytuł tekstu: "Ola, jesteś gotowa?"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >