Polityka i obyczaje
Polityka

Po przegranych wyborach na przewodniczącego PO Jarosław Gowin udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej”, w którym postawił zarzut, że gdzieniegdzie doszło do „nocy cudów”: „W Małopolsce w przeddzień zamknięcia list uprawniających do udziału w głosowaniu wpisano do Platformy kilkaset osób. (…) Obawiam się, że duża część z nich to typowe »martwe dusze«, potrzebne baronom partyjnym w rozprawie z konkurentami”. Gowin zapewnił skromnie: „Nie interesują mnie stanowiska. Będę walczył o rząd dusz”.

Człowiek, który zastopował Anglię, słynny przed laty bramkarz, a dziś osławiony poseł PiS Jan Tomaszewski ponownie broni Polaków. W TVN24 oświadczył: „Osobiście chciałbym, aby w Polsce było takie prawo jak w Rosji. Żeby u nas, podobnie jak w Rosji, popędzić kota gejom, lesbijkom i innym zboczeńcom, którzy bezczelnie domagają się, by większość uznawała ich za pełnoprawnych członków społeczeństwa”.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj