Celebrycki romans pod Tatrami

Nasze wielkie góralskie wesele?
To ma być najgorętsza para roku. Alicja Bachleda-Curuś, góralka z Hollywood, i Sebastian Karpiel-Bułecka, góral celebryta, muzyk stale obecny na Pudelku. Tabloidy już śledzą ich każdy krok i szykują się na więcej...
Sebastian Karpiel-Bułecka jest szerzej znany dopiero od 2005 r., kiedy ukazała się pierwsza płyta jego zespołu Zakopower.
Michał Mutor/Agencja Gazeta

Sebastian Karpiel-Bułecka jest szerzej znany dopiero od 2005 r., kiedy ukazała się pierwsza płyta jego zespołu Zakopower.

Będzie trudna Wigilia i Nowy Rok – przyznaje Z., paparazzo, wolny strzelec. Trzeba będzie obstawić lotnisko, bo ABC pewnie wpadnie na święta, potem wkręcić się na sylwestra do Kongresowej, bo SKB ma tam występ, a po wszystkim garować na parkingu, gnać za nim do Zakopanego i na kilka dni zaszyć się pod jego chałupą. Męczące, ale warto. Gdyby się udało strzelić ich wspólną fotę, Z. zarobiłby na kilka zusów i może spłaciłby kredyt na nowy aparat. Ale – jak mówi znawca tematu Sebastian Wolny, właściciel agencji fotograficznej Foto IP, ustrzelenie ABC, czyli Alicji Bachledy-Curuś, i SKB, Sebastiana Karpiela-Bułecki, to robota nie dla jednego paparucha.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj