Polityka i obyczaje
Polityka

Na pierwsze strony tabloidów trafił poseł SLD Adam Kępiński leżący w majtkach na podłodze sejmowej łazienki. Fotografia, którą zrobili mu życzliwi koledzy, pochodzi z czasów, kiedy był jeszcze w partii Palikota, co tak skomentował Leszek Miller: „Chłód kafelkowej podłogi dobrze mu zrobił. Być może dostał wtedy olśnienia i przeszedł do SLD”.

Andrzej Żuławski wyznał dziennikarzowi „Polski”: „Wie pan, ja przeważnie nie wiem, o czym mówi Jarosław Kaczyński. Ale wydaje mi się, że to nie jego brat zginął w katastrofie lotniczej, tylko on sam. A ten, który tu przemawia, jest jego upiorem. Gdy patrzę na Jarosława Kaczyńskiego, to zaczynam wierzyć w duchy”.

Język politycznej debaty znowu nam się zaostrzył. Komentarz Jacka Kłoczkowskiego z krakowskiego Ośrodka Myśli Politycznej: „Politycy wyraźnie odbijają sobie te kilka tygodni, kiedy trzeba było powściągnąć języki z powodu powagi sytuacji na Wschodzie.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj