Mea pulpa

Punkt za policzek
Szymon Majewski wrócił do Radia Zet. Popularny kabareciarz, a ostatnio także i aktor, prowadzi tam program zatytułowany „PogoDyńka”. Fajnie, że w czasach kryzysu państwa, ofensywy Kościoła, katolickiej intifady są satyrycy, którzy śmieją się z pogody.
Łukasz Węgrzyn/Agencja Gazeta

• Jest już pełna lista osób, które wreszcie postanowiły przebrać się za gwiazdy i zobaczyć, jak to jest być kimś. Polsat zaprezentował skład drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety, ja większości tych twarzy nie słyszałem.

• W mediach słynących z wiarygodności pojawiły się informacje o bójce, w jaką wdał się Borys Szyc podczas zawodów jeździeckich w Gałkowie. Widziałem zdjęcia pań z powyższej imprezy w kuriozalnych nakryciach głowy. Nie dziwi mnie to, że Borys szukał pocieszenia w ramionach innego.

• Serwis internetowy Pudelek uśmiercił na chwilę Anię Przybylską. Co jest dosyć przykre i mało komfortowe szczególnie dla samej zainteresowanej. Tak narodziło się dziennikarstwo nowego typu – lepiej o śmierci poinformować za życia, bo potem może być za późno. Wszystkim zamieszczającym tam reklamy życzymy równie rzetelnej obsługi.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną