Społeczeństwo

Wyznania i zeznania

Okazuje się, że polityk może być szczery, a nawet prawdomówny. Na przykład pani premier Ewa Kopacz, przedstawiając proponowany skład nowego gabinetu, odważnie i otwarcie oświadczyła: „Jestem kobietą”, i w trakcie wystąpienia kilkakrotnie do tego wracała, co zrobiło wielkie wrażenie na komentatorach. Na ogół jednak, aby usłyszeć, co naprawdę polityk myśli, trzeba stworzyć mu specjalne warunki wypowiadania się. Ale czego się nie robi, by poznać prawdę?

Polityka 39.2014 (2977) z dnia 23.09.2014; Felietony; s. 106

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019