Społeczeństwo

Postulaty dobrze zaadresowane

Mizerski na bis

Niektórzy mają wątpliwości, czy wynegocjowane porozumienie w sprawie restrukturyzacji kopalń należących do bankrutującej Kompanii Węglowej można uznać za sukces premier Kopacz. Przyznam, że sam takie wątpliwości miałem, dopóki nie porozmawiałem z jednym z uczestników negocjacji reprezentujących stronę rządową. Oto pełny zapis tej rozmowy.

Ja: – Pani premier miała plan naprawy sytuacji Kompanii poprzez zamknięcie nierentownych kopalń i likwidację części górniczych przywilejów.

Polityka 5.2015 (2994) z dnia 27.01.2015; Fusy plusy i minusy; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Postulaty dobrze zaadresowane"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

Dyplomaci jak hostessy – tak działa polskie MSZ

PiS w zasadzie nie prowadzi polityki zagranicznej. Nie potrzebuje więc doświadczonych ambasadorów. Chyba że do roli hostess.

Grzegorz Rzeczkowski
09.10.2019