Społeczeństwo

Polityka i obyczaje

Polityka

Roman Giertych wyznał w „Polsce”, iż Magdalena Ogórek prezentuje poglądy „całkiem rozsądne”: „To jest dużo poważniejsza osoba niż te wszystkie histeryczki z SLD z posłanką Senyszyn na czele… Kalisz też byłby dobrym kandydatem, na pewno jednak bliższe są mi poglądy pani Ogórek”.

Innego zdania o kandydatce SLD są byli koledzy z tej partii, m.in. Włodzimierz Cimoszewicz, któremu Leszek Miller natychmiast odpowiedział na łamach „Super Expressu”: „po 2005 roku sam nie cierpi na nadmiar politycznych sukcesów, a wszystko, co robi poza Sojuszem, to popiół albo obstalunkowa publicystyka antyeseldowska”.

Polityka 5.2015 (2994) z dnia 27.01.2015; Polityka i obyczaje; s. 98

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Lefebryści. Schizmatycy w łonie Kościoła katolickiego

Papież Franciszek i jego poprzednik Benedykt XVI wykonali pewne gesty wobec tradycjonalistycznego Bractwa św. Piusa X. Czy może dojść do pojednania? I jakie pole manewru mają obie ze stron, skoro każda z nich uważa, że to ta druga powinna się nawrócić?

Roman Graczyk
05.11.2019