Społeczeństwo

Komu przekazać państwo

Z życia sfer

Jednym ze zwycięzców I tury wyborów jest moim zdaniem szef sztabu kampanii prezydenta Komorowskiego poseł Tyszkiewicz, o którym dzisiaj mówi cała Polska, a wcześniej był postacią szerzej nieznaną.

W wyniku kierowanej przez siebie kampanii poseł ten bardzo się wypromował i stał się prawie tak rozpoznawalny jak kandydatka Ogórek. W dodatku udało mu się przejść do II tury, podczas gdy kandydatka Ogórek, niestety, nie przeszła, gdyż jak ujawniła, wyborcy, którzy deklarowali poparcie dla niej, ostatecznie „przyczynili się do dobrego wyniku Pawła Kukiza”.

Nie wiem, co tymi wyborcami kierowało, ale uważam, że ich zachowanie nie było w porządku.

Polityka 21.2015 (3010) z dnia 19.05.2015; Felietony; s. 4
Oryginalny tytuł tekstu: "Komu przekazać państwo"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak pozostać sobą po spektakularnym sukcesie bądź porażce

Jak sobie poradzić z porażką, ale też sukcesem.

Grzegorz Gustaw
08.08.2017