Społeczeństwo

Bezkompromisowiec

Bójcie się swoich facebooków!

Nauczycielka Joanna Jeleń postanowiła walczyć o swoje dobre imię. Nauczycielka Joanna Jeleń postanowiła walczyć o swoje dobre imię. Marcin Kołodziejczyk / Polityka
Bójcie się swoich facebooków. W Sępólnie jest dziennikarz, który je przetrząsa.
Redaktor Pankanin nie zaprzestanie pisać prawdy o ludziach, bo na tym polega dziennikarska misja.BrianAJackson/PantherMedia Redaktor Pankanin nie zaprzestanie pisać prawdy o ludziach, bo na tym polega dziennikarska misja.

Przetrząsając konta facebookowe, dziennikarz „Wiadomości Krajeńskich”, podpisujący się (pp), osądza mieszkańców miasteczka i okolic pod względem prowadzenia się moralnego i politycznego. Jego wnioski spisane nieprzebłaganym językiem rewolucji upublicznia na łamach gazety. Można się dowiedzieć, kto jest niechętny obecnej władzy, komu (pp) przypisuje choroby psychiczne, kto pluje na Kościół katolicki, kto zeszpeca portrety prominentnych członków PiS oraz kto, zdaniem (pp), wpatrzony jest w Hitlera.

Polityka 7.2018 (3148) z dnia 13.02.2018; Społeczeństwo; s. 38
Oryginalny tytuł tekstu: "Bezkompromisowiec"
Reklama

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021