Społeczeństwo

Bezkompromisowiec

Bójcie się swoich facebooków!

Nauczycielka Joanna Jeleń postanowiła walczyć o swoje dobre imię. Nauczycielka Joanna Jeleń postanowiła walczyć o swoje dobre imię. Marcin Kołodziejczyk / Polityka
Bójcie się swoich facebooków. W Sępólnie jest dziennikarz, który je przetrząsa.
Redaktor Pankanin nie zaprzestanie pisać prawdy o ludziach, bo na tym polega dziennikarska misja.BrianAJackson/PantherMedia Redaktor Pankanin nie zaprzestanie pisać prawdy o ludziach, bo na tym polega dziennikarska misja.

Przetrząsając konta facebookowe, dziennikarz „Wiadomości Krajeńskich”, podpisujący się (pp), osądza mieszkańców miasteczka i okolic pod względem prowadzenia się moralnego i politycznego. Jego wnioski spisane nieprzebłaganym językiem rewolucji upublicznia na łamach gazety. Można się dowiedzieć, kto jest niechętny obecnej władzy, komu (pp) przypisuje choroby psychiczne, kto pluje na Kościół katolicki, kto zeszpeca portrety prominentnych członków PiS oraz kto, zdaniem (pp), wpatrzony jest w Hitlera.

Polityka 7.2018 (3148) z dnia 13.02.2018; Społeczeństwo; s. 38
Oryginalny tytuł tekstu: "Bezkompromisowiec"

Czytaj także

Świat

NIEMCY: Berlin ciągnie do Moskwy

Osiem dekad po pakcie Ribbentrop-Mołotow w Niemczech rośnie presja na kolejną odwilż w relacjach z Rosją. Działania polskiego rządu raczej nie studzą tego zapału.

Adam Krzemiński
02.09.2019