Społeczeństwo

Bezkompromisowiec

Bójcie się swoich facebooków!

Nauczycielka Joanna Jeleń postanowiła walczyć o swoje dobre imię. Nauczycielka Joanna Jeleń postanowiła walczyć o swoje dobre imię. Marcin Kołodziejczyk / Polityka
Bójcie się swoich facebooków. W Sępólnie jest dziennikarz, który je przetrząsa.
Redaktor Pankanin nie zaprzestanie pisać prawdy o ludziach, bo na tym polega dziennikarska misja.BrianAJackson/PantherMedia Redaktor Pankanin nie zaprzestanie pisać prawdy o ludziach, bo na tym polega dziennikarska misja.

Przetrząsając konta facebookowe, dziennikarz „Wiadomości Krajeńskich”, podpisujący się (pp), osądza mieszkańców miasteczka i okolic pod względem prowadzenia się moralnego i politycznego. Jego wnioski spisane nieprzebłaganym językiem rewolucji upublicznia na łamach gazety. Można się dowiedzieć, kto jest niechętny obecnej władzy, komu (pp) przypisuje choroby psychiczne, kto pluje na Kościół katolicki, kto zeszpeca portrety prominentnych członków PiS oraz kto, zdaniem (pp), wpatrzony jest w Hitlera.

Polityka 7.2018 (3148) z dnia 13.02.2018; Społeczeństwo; s. 38
Oryginalny tytuł tekstu: "Bezkompromisowiec"

Czytaj także

Niezbędnik

Skąd się biorą pioruny? Odpowiedź może zaskoczyć

Piorun pojawia się nagle, znika błyskawicznie i nie pozwala się łatwo zbadać. Skąd to budzące zachwyt i grozę zjawisko bierze energię oraz jak ją uwalnia? Odpowiedź może zaskoczyć.

Andrzej Hołdys
07.07.2020