Społeczeństwo

Siedzą i jedzą

Chorzy na otyłość

Polacy wyposzczeni wieloma latami kryzysu w nową rzeczywistość polityczno-gospodarczą weszli przebojem. Tak bardzo chcieli dogonić Zachód, że w pewnych kwestiach nawet go przegonili. Polacy wyposzczeni wieloma latami kryzysu w nową rzeczywistość polityczno-gospodarczą weszli przebojem. Tak bardzo chcieli dogonić Zachód, że w pewnych kwestiach nawet go przegonili. Marcin Bondarowicz
Co drugi Polak ma kłopoty z wagą. Co piąty z nadwagą. Ci, którzy nie mieszczą się nawet w lustro, powinni przeczytać ten tekst bardzo uważnie.
Pacjenci po operacji bariatrycznej muszą na nowo nauczyć się jeść.PantherMedia Pacjenci po operacji bariatrycznej muszą na nowo nauczyć się jeść.

Moment graniczny u każdego jest gdzie indziej. Marek miał swój na parkingu pod Wrocławiem. Tak ciężko mu się było wygramolić z kabiny tira, że nie doszedł do toalety. Od kilku lat miał już taki patent, żeby sikać do butelek i wyrzucać je na trasie. Ale tym razem poczuł, że to już przesada.

Marta pękła, jak w pracy zepsuła się winda i nagle okazało się, że nie jest w stanie dojść do własnego biurka. Po operacji policzyła, że dzieliło ją od niego 60 schodów i 143 m łącznie z półpiętrami.

Polityka 2.2020 (3243) z dnia 07.01.2020; Społeczeństwo; s. 29
Oryginalny tytuł tekstu: "Siedzą i jedzą"

Czytaj także

Społeczeństwo

Lekarka: Polska odwróciła się od pacjentek

„Osoby, które argumentują ten wyrok troską o życie i rodzinę, kradną czas kobietom. Decyzja trybunału sprawi, że te z nich, które chciały być matkami, nigdy nimi nie będą. A nas stawia w sytuacji nieetycznej” – mówi Kaja Filaczyńska, inicjatorka listu otwartego do TK, pod którym podpisało się niemal tysiąc lekarek i lekarzy.

Mateusz Witczak
23.10.2020