Rabaty na prenumeratę cyfrową Polityki

40% lub 50%

Subskrybuj
Społeczeństwo

Fronty Gonciarza

Krzysztof Gonciarz: od youtubera do antyciężarówki

Krzysztof Gonciarz Krzysztof Gonciarz Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Był już youtuberem, vlogerem, gamerem, influencerem, podróżnikiem, reżyserem, biznesmenem, a także artystą. Ostatnio, pro publico bono, został ciężarówką.
Eksperci z branży są zgodni co do tego, że jako dostarczyciel youtubowych treści już na samym początku Gonciarz się wybijał.Łukasz Dejnarowicz/Forum Eksperci z branży są zgodni co do tego, że jako dostarczyciel youtubowych treści już na samym początku Gonciarz się wybijał.

W gorący sierpniowy dzień ciężarówka fundacji Pro-Prawo do Życia, przez niektórych nazywana homofobusem, jak co dzień spokojnie przemierzała Warszawę. Wielokrotnie już blokowana, podawana do sądu, fotografowana i zwalczana na rozmaite sposoby nieustraszenie gnała przed siebie, by donośnie uświadamiać przez megafon o szkodliwym wpływie lobby LGBT na życie polskich dzieci.

Wtem – nietypowy widok. Ludzie aż przystanęli. Bo tuż za nią niespodziewanie pojawiła się druga ciężarówka. Z wyglądu bliźniacza – napisy na plandece, podobne gabaryty – i podobnie jak pierwsza, również zaczęła przemawiać, ale jakoś inaczej.

Polityka 36.2020 (3277) z dnia 01.09.2020; Społeczeństwo; s. 32
Oryginalny tytuł tekstu: "Fronty Gonciarza"
Reklama

Czytaj także

Niezbędnik

Arabowie szukają mistrzów

Siła nauki arabskiej w okresie klasycznym to otwartość na zmiany, ale też zwykła ciekawość świata.

Mateusz Wilk
06.05.2014