Społeczeństwo

Atak na piłkę

Atak na Bońka

Z przeciwnikami tego kalibru Boniek się jeszcze w swoim życiu nie mierzył. Z przeciwnikami tego kalibru Boniek się jeszcze w swoim życiu nie mierzył. Basia Dziedzic
Prokuratura, służby i media spoufalone z obozem rządzącym podkładają bombę za bombą pod rządzony przez Zbigniewa Bońka PZPN. Czy któraś eksploduje? I kto na tym może skorzystać?
Zbigniew Boniek nie chce komentować ostatnich wydarzeń. Poradzili mu tak adwokaci.Mateusz Włodarczyk/Forum Zbigniew Boniek nie chce komentować ostatnich wydarzeń. Poradzili mu tak adwokaci.

Reprezentacja piłkarska wróciła do gry po niemal rocznej przerwie wymuszonej pandemicznymi restrykcjami, ale rytualne załamywanie rąk nad jakością gry podopiecznych Jerzego Brzęczka zostało przyćmione najściem Centralnego Biura Antykorupcyjnego na PZPN. Funkcjonariusze, jak to mają w zwyczaju, pojawili się w siedzibach piłkarskiej centrali, wojewódzkich związków oraz kilku mieszkaniach prywatnych działaczy bladym świtem, sprawiając wrażenie, że sprawa jest niezwykle poważna i niecierpiąca zwłoki.

Polityka 39.2020 (3280) z dnia 22.09.2020; Społeczeństwo; s. 26
Oryginalny tytuł tekstu: "Atak na piłkę"

Czytaj także

Kultura

Wojewódzki z Matą o „Patointeligencji” i „Patoreakcji”

Mata, autor „Patointeligencji”, który właśnie opublikował nowy utwór z równie mocnym tekstem: – Społeczną rolą artysty czasami jest wystawienie się na strzał. Ja się czuję z tym dobrze, to zamieszanie czemuś służy.

Kuba Wojewódzki
03.04.2021