Społeczeństwo

Piękne i bestie

Zakochane w bestiach

Osadzeni w Gostyninie zwykle zapoznawali kobiety drogą pośrednią, czyli zostawiali odwiedzającym matkom i siostrom anonse, które te publikowały na randkowych portalach online typu Badoo lub w Telegazecie. Osadzeni w Gostyninie zwykle zapoznawali kobiety drogą pośrednią, czyli zostawiali odwiedzającym matkom i siostrom anonse, które te publikowały na randkowych portalach online typu Badoo lub w Telegazecie. Marcin Bondarowicz
Osadzeni w Gostyninie mają wzięcie u kobiet. Ten rodzaj uczuć nie spotyka się jednak z powszechnym zrozumieniem.
Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie – Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym działa od 2013 r.Dariusz Ossowski/Reporter Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie – Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym działa od 2013 r.

Nie ma prawie pryczy w Gostyninie, nad którą nie wisiałoby sfatygowane zdjęcie kobiety. Wyblakłe miejsca po już nieaktualnych są zaklejane teraźniejszą, tak lgną do pensjonariuszy Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym, gdzie trafiają jako nierokujący po najcięższych wyrokach. Na jednym ze zdjęć – Agata.

Znalazła tu męskie zainteresowanie jeszcze za pośrednictwem tradycyjnego listu. Odkąd po czerwcowym strajku głodowym pensjonariusze wywalczyli sobie dostęp do internetu, nad pryczami przybywa fotografii nowych znajomych, zagadniętych na dopiero co pootwieranych facebookach.

Polityka 41.2020 (3282) z dnia 06.10.2020; Społeczeństwo; s. 39
Oryginalny tytuł tekstu: "Piękne i bestie"
Reklama

Czytaj także

Kultura

Październik 2021: najciekawsze książki dla młodszych czytelników

Jak co miesiąc wybieramy książki mądre, ciekawe i estetycznie wydane. Dla najmłodszych czytelników.

Sebastian Frąckiewicz
23.10.2021