Społeczeństwo

Bliskie spotkania z oddali

Rośnie popyt na seks-gadżety

Z racji pracy zdalnej drastycznie zmalała liczba związków erotycznych w firmach. Pozostaje więc zdalny seks. Z racji pracy zdalnej drastycznie zmalała liczba związków erotycznych w firmach. Pozostaje więc zdalny seks. Marcin Bondarowicz / Polityka
Branża oferująca akcesoria sex-tech nigdy nie miała się tak dobrze jak w czasach społecznego dystansu.
Policjanci nie znają powodów, ale gdzieś w połowie pandemii zaczęły się skoki na sex shopy, nienotowane w takim natężeniu jeszcze nigdy dotąd.Włodzimierz Wasyluk/Forum Policjanci nie znają powodów, ale gdzieś w połowie pandemii zaczęły się skoki na sex shopy, nienotowane w takim natężeniu jeszcze nigdy dotąd.

Z początkiem pandemii Mateusz Wójcik, sprzedawca z Krainy-doznań.pl, zaczął martwić się deficytami w magazynie. Towar, zwłaszcza ten ekskluzywny, sterowany na pilota, stał się niemal z dnia na dzień niedostępny. Hurtownie w związku z faktem, że przysiadł import z Chin, odnotowywały braki. Tymczasem zawirusowany przemysłowy Wuhan to w branży duży producencki gracz. Rezerwy porobił dopiero po dwóch miesiącach, zmuszony zwrócić się do fabryk w Holandii, co wywindowało ceny.

Podczas gdy zaraza rujnuje większość branż, paczkomaty całej Polski pełne są elektroniki erotycznej, na którą popyt potroił się w porównaniu z tym samym przedpandemicznym sezonem.

Polityka 12.2021 (3304) z dnia 16.03.2021; Społeczeństwo; s. 41
Oryginalny tytuł tekstu: "Bliskie spotkania z oddali"
Reklama

Czytaj także

Kraj

Polityczna historia polskiego Kościoła: od Wyszyńskiego do Jędraszewskiego

Stanisław Obirek, profesor nauk humanistycznych, teolog, antropolog kultury, historyk, były jezuita.

Joanna Podgórska
12.09.2021