Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Społeczeństwo

Każdemu wolno kochać

Miłość pełnosprawna

Sylwia Stankiewicz i Tomasz, rodzice dwóch synów: Oliwiera i Kacpra. Sylwia Stankiewicz i Tomasz, rodzice dwóch synów: Oliwiera i Kacpra. Mateusz Wojnar Flash Works/Fundacja Avalon
Anna mówi, że po amputacji nogi stała się odważna. Sylwia chora na artrogrypozę urodziła drugiego synka. A Artur, sparaliżowany od szyi w dół, jest ojcem Hani. To bohaterowie kampanii, która ma pokazać, że seks i rodzicielstwo są nie tylko dla zdrowych i sprawnych.
Anna Klecha i aktor Miłosz Przybyłek partnerujący jej w spocie reklamującym kampanię.Mateusz Wojnar Flash Works/Fundacja Avalon Anna Klecha i aktor Miłosz Przybyłek partnerujący jej w spocie reklamującym kampanię.

Są influencerami. Anna Klecha prowadzi konto na Facebooku i Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda życie dziewczyny z fioletową nogą. Fioletową, bo nie tylko kocha ten kolor (szatynkom w nim do twarzy), ale też dlatego, że proteza jej nogi jest pomalowana na fioletowo. Tę protezę, jak u cyborga, szczególnie dobrze widać np. w długim rozcięciu wieczorowej sukni. Sylwia Stankiewicz 13 lat temu zaczynała karierę w modelingu i założyła agencję dla niepełnosprawnych modelek i modeli. Dzisiaj, zajęta synkami, nie ma czasu nawet na prowadzenie bloga, ale jej życie można podglądać na instagramowym koncie.

Polityka 7.2022 (3350) z dnia 08.02.2022; Społeczeństwo; s. 33
Oryginalny tytuł tekstu: "Każdemu wolno kochać"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >