Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Społeczeństwo

Mroczna zbrodnia w żółtym domu

Mroczna zbrodnia w żółtym domu w Aninie

Czas mija, a torturowany staruszek nadal odmawia podania kodu do kasy pancernej. Czas mija, a torturowany staruszek nadal odmawia podania kodu do kasy pancernej. Patryk Sroczyński
79-letni mężczyzna został zamordowany w swoim domu w Warszawie. Bliscy mówią, że tego dnia osierocił wiele osób. Z wnukiem na czele.
Wszystko, prócz znalezionego w domu ciała 79-letniego Tadeusza K., jest tu nieoficjalne.fergregory/PantherMedia Wszystko, prócz znalezionego w domu ciała 79-letniego Tadeusza K., jest tu nieoficjalne.

Żółty parterowy dom na ulicy Trawiastej w Aninie – willowym osiedlu stolicy. Skromna gabarytowo bryła wśród drzew i równo przystrzyżonej trawy, od jezdni oddzielona ogrodzeniem – kamiennymi słupami połączonymi przęsłami. Na tle tutejszych rezydencji nie robi wrażenia. Mimo to miejscowi odwracają w jej stronę głowy, wskazują palcami ciekawskim. To tu – mówią – w tym niskim domu.

Wskazywanie zaczęło się w dniu, gdy na Trawiastej zjawili się policjanci. O poranku zablokowali ulicę, obstawili skrzyżowania, rozwiesili biało-czerwone taśmy.

Polityka 8.2022 (3351) z dnia 15.02.2022; Społeczeństwo; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Mroczna zbrodnia w żółtym domu"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >