Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Dawca życia

Ochotniczy dawca nasienia. Spać z nikim nie trzeba, a można pomóc

Przekazywanie i pozyskiwanie spermy jest najzupełniej legalne i można je porównać do sytuacji, w której dwie osoby idą ze sobą przypadkowo do łóżka, a potem nie spotykają się już nigdy więcej. Przekazywanie i pozyskiwanie spermy jest najzupełniej legalne i można je porównać do sytuacji, w której dwie osoby idą ze sobą przypadkowo do łóżka, a potem nie spotykają się już nigdy więcej. Ardea / Forum
Tomasz jest biologicznym ojcem dwadzieściorga trojga dzieci. Tylko dwoje z nich to jego dzieci rodzime, które wychowuje z żoną. Nigdy nie lubił, kiedy coś się marnuje, czy to jedzenie, czy jego nasionka.
Gdyby nie przerwał, to dzieci byłoby już dziś z 30. Za dużo.Patryk Sroczyński Gdyby nie przerwał, to dzieci byłoby już dziś z 30. Za dużo.

Zaczął się ogłaszać w internecie 12 lat temu. Miał wtedy 28 lat, był żonaty od ośmiu, miał już dwoje swoich, rodzimych dzieci. Przeklikując się przez różne strony – podobno przypadkiem – Tomasz dotarł na nieistniejące już forum dla lesbijek. Wyczytał tam, że są osoby, które nie mogą mieć dzieci z powodu braku męskiego partnera, i pomyślał, że skoro jest zdrowy, jego dzieci są zdrowe, mógłby pomóc. Pomaganiem zajmował się już wcześniej: najpierw chciał zostać księdzem, potem studiował ratownictwo medyczne, do dziś udziela się w wolontariacie (nie mówi, gdzie dokładnie, bo mogłoby to zdradzić jego tożsamość), oddaje honorowo krew.

Polityka 35.2022 (3378) z dnia 23.08.2022; Społeczeństwo; s. 26
Oryginalny tytuł tekstu: "Dawca życia"
Reklama