Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Społeczeństwo

No i klops

No i klops. Dlaczego polskie dzieci tyją i nienawidzą wuefu?

Tak jak w złym żywieniu problemy dzieci zaczynają się na talerzu rodziców, tak w aktywności fizycznej zachowania rodziców przekładają się na zachowania dzieci. Tak jak w złym żywieniu problemy dzieci zaczynają się na talerzu rodziców, tak w aktywności fizycznej zachowania rodziców przekładają się na zachowania dzieci. Michał Parzuchowski / Unsplash
Dzieci to bardzo wrażliwy temat w Polsce. Dla ich dobra Polacy są zdolni do wielu heroicznych i nie zawsze przemyślanych gestów – mówi Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyczka dziecięca. A kilogramy lecą.
Chcesz, żeby twoje dziecko jadło zdrowo, sam tak jedz. Czytaj etykiety. Szukaj wiedzy.Adela Podgórska Chcesz, żeby twoje dziecko jadło zdrowo, sam tak jedz. Czytaj etykiety. Szukaj wiedzy.

JULIUSZ ĆWIELUCH: – Co pani miała z wuefu?
KATARZYNA BŁAŻEJEWSKA-STUHR: – Zwolnienie.

Coś pani dolegało?
Nic, poza ciężką niechęcią do tego przedmiotu. Sprawa już przedawniona, więc mogę powiedzieć, że to były lewe zwolnienia. Kolega zeskanował blankiet recept i wydrukował go na drukarce. Co nie było jeszcze wówczas popularne, więc zwolnienie nie budziło podejrzeń. I co semestr miałam zwolnienie z wuefu, bo tego przedmiotu po prostu nienawidziłam.

Polityka 38.2022 (3381) z dnia 13.09.2022; Społeczeństwo; s. 37
Oryginalny tytuł tekstu: "No i klops"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >