Świat

G7 + Ławrow

Przywódcy i reprezentanci ponad 50 państw, w tym podróżujący przez tydzień po Europie i Bliskim Wschodzie Barack Obama, ­przewodniczący ChRL Xi Jinping i premier Japonii Shinzō Abe zebrali się w Hadze. Członkowie G7 – a więc bez Rosji – przedyskutowali obecną sytuację Ukrainy, przy okazji Obama spotkał się z Xi, urabiano szefa ­rosyjskiej dyplomacji Siergieja Ławrowa, zorganizowano też ważny szczyt japońsko-koreański, jednak głównym pretekstem zbiórki była konferencja o atomowym bezpieczeństwie świata.

Polityka 13.2014 (2951) z dnia 25.03.2014; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 9

Warte przeczytania

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Skąd dramatyczne wahania liczby infekcji covid-19?

Czym tłumaczyć gwałtowny spadek raportowanych zakażeń koronawirusem? Rozmawiamy z dr. Franciszkiem Rakowskim z ICM, który modeluje przebieg pandemii od samego jej początku.

Karol Jałochowski
26.11.2020