Świat

Miss zakrywa kostium

Przełomowe zmiany w konkursie Miss America

Gretchen Carlson Gretchen Carlson Birdie Thompson/ADM/Capital Pictures / Forum

Wszechogarniający ruch #MeToo dotarł także do konkursu Miss America. Koniec z paradą na wybiegu w bikini i prezentacją w sukniach wieczorowych. Szpilki tylko dla pań, które będą miały na to ochotę, a reszta będzie mogła założyć stroje i obuwie, w których czują się najlepiej i które odzwierciedlają ich charakter. Konkurs, w którym liczyło się, aby kandydatki nie przekraczały magicznych wymiarów 90/60/90 cm, teraz da im szanse zaprezentować swoje osiągnięcia, opowiedzieć o planach na przyszłość i o tym, w jaki sposób zamierzają wykorzystać zdobyty tytuł.

Polityka 24.2018 (3164) z dnia 12.06.2018; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 9
Oryginalny tytuł tekstu: "Miss zakrywa kostium"

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021