Świat

Nigdy już nie będziemy siostrami Stark

Rozmowa z gwiazdami „Gry o tron”

Margret Constance „Maisie” Williams Margret Constance „Maisie” Williams HBO
Serial „Gra o tron” uczynił z Maisie Williams i Sophie Turner gwiazdy. Teraz, po ósmym sezonie, saga dobiega końca. „Die Welt” rozmawia z nimi o pieniądzach i planach oraz przekleństwie Instagrama.
Sophie TurnerHBO Sophie Turner

Tekst ukazał się na łamach dwutygodnika „Forum” »

***

Kiedy przed dziesięcioma laty rozpoczynały się zdjęcia do najpopularniejszego serialu wszech czasów, Maisie Williams i Sophie Turner były jeszcze nastolatkami. Jako trzynasto- i czternastolatka wcieliły się w role sióstr – Aryi i Sansy z rodu Starków. Grając w serialu, obie dorastały na oczach świata.

Teraz, wraz z końcem „Gry o tron”, dla Maisie i Sophie kończy się dziewięcioletni „stan wyjątkowy”.

Polityka 25.2019 (3215) z dnia 17.06.2019; Forum świat; s. 64
Oryginalny tytuł tekstu: "Nigdy już nie będziemy siostrami Stark"

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001