Podkast psychologiczny

Jak wytrzymać ze sobą i światem. Podkast psychologiczny. Odc. 1

Dlaczego terapia jest taka droga? I jak znaleźć dobrego psychoterapeutę?

Na co zwracać uwagę, przeglądając oferty gabinetów i przychodni psychoterapeutycznych? Kiedy warto, a kiedy należy zgłosić się po pomoc? Kiedy lepiej zwrócić się do psychiatry? Rozmowa z psychoterapeutką Agatą Muszyńską zaczyna nowy cykl psychologicznych podkastów „Polityki": „Jak wytrzymać ze sobą i światem”.

Czy zapanowała „moda na psychoterapię” i co by to miało znaczyć? Dlaczego psychoterapia jest taka droga? Czym różni się psychoterapia poznawczo-behawioralna od psychodynamicznej albo terapii systemowej? Co z tego wynika dla pacjenta? Nad tym wszystkim zastanawiamy się w pierwszym odcinku nowego podkastu psychologicznego „Polityki” pod tytułem „Jak wytrzymać ze sobą i światem?”. Opowiada Agata Muszyńska, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna oraz terapeutka, superwizorka i trenerka terapii schematu, a także wykładowczyni, w rozmowie z Joanną Cieślą.

***

Cieszymy się, że słuchasz naszych podkastów. Powstają one również dzięki wsparciu naszych cyfrowych prenumeratorów. Aby w pełni skorzystać z możliwości słuchania i czytania tekstów naszych autorów z bieżących i archiwalnych numerów „Polityki” i wydań specjalnych, dołącz do grona prenumeratorów Polityka.pl.

Kiedy warto, a kiedy należy zgłosić się po pomoc?Priscilla Du Preez/UnsplashKiedy warto, a kiedy należy zgłosić się po pomoc?

Reklama
Reklama