Kraj

Paradowska o audycie w Sejmie: To jeden wielki chaos [WIDEO]

Najlepiej podsumował środowy audyt Władysław Kosiniak-Kamysz, kiedy powiedział: wy się nie nadajecie do rządzenia, wy się nadajecie do leczenia. Coś w tym jest – uważa Janina Paradowska.
.Michał Mutor/Agencja Gazeta .

– To było chaotyczne wyrzucanie przez poszczególnych ministrów przeważnie kłamliwych informacji. Chyba najlepiej podsumował to Władysław Kosiniak-Kamysz, kiedy powiedział: wy się nie nadajecie do rządzenia, wy się nadajecie do leczenia. Coś w tym jest – mówi Janina Paradowska, publicystka POLITYKI, komentując audyt poprzedniego rządu, przeprowadzony przez Prawo i Sprawiedliwość.

11 maja PiS przedstawiło wyniki audytu, czyli podsumowanie ośmiu lat rządów PO-PSL. Każdy z ministrów analizował je pod kątem własnej specjalizacji. Rządzący policzyli, że poprzednia władza zadłużyła kraj na 340 mln zł. Janina Paradowska zastanawia się: – Ciekawe, jak to wyliczono?

Wysłuchaj całego komentarza Janiny Paradowskiej: 

Reklama

Czytaj także

Nauka

Nie każdy archeolog to Indiana Jones

Popkulturowy obraz archeologa awanturnika umacnia przekonanie, że ich głównym zadaniem jest odkrywanie skarbów. Ten fałsz fatalnie odbija się na wiedzy o przeszłości.

Agnieszka Krzemińska
27.02.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną