Kraj

Paradowska o audycie w Sejmie: To jeden wielki chaos [WIDEO]

Najlepiej podsumował środowy audyt Władysław Kosiniak-Kamysz, kiedy powiedział: wy się nie nadajecie do rządzenia, wy się nadajecie do leczenia. Coś w tym jest – uważa Janina Paradowska.
.Michał Mutor/Agencja Gazeta .

– To było chaotyczne wyrzucanie przez poszczególnych ministrów przeważnie kłamliwych informacji. Chyba najlepiej podsumował to Władysław Kosiniak-Kamysz, kiedy powiedział: wy się nie nadajecie do rządzenia, wy się nadajecie do leczenia. Coś w tym jest – mówi Janina Paradowska, publicystka POLITYKI, komentując audyt poprzedniego rządu, przeprowadzony przez Prawo i Sprawiedliwość.

11 maja PiS przedstawiło wyniki audytu, czyli podsumowanie ośmiu lat rządów PO-PSL. Każdy z ministrów analizował je pod kątem własnej specjalizacji. Rządzący policzyli, że poprzednia władza zadłużyła kraj na 340 mln zł. Janina Paradowska zastanawia się: – Ciekawe, jak to wyliczono?

Wysłuchaj całego komentarza Janiny Paradowskiej: 

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Lekarka: Polska odwróciła się od pacjentek

„Osoby, które argumentują ten wyrok troską o życie i rodzinę, kradną czas kobietom. Decyzja trybunału sprawi, że te z nich, które chciały być matkami, nigdy nimi nie będą. A nas stawia w sytuacji nieetycznej” – mówi Kaja Filaczyńska, inicjatorka listu otwartego do TK, pod którym podpisało się niemal tysiąc lekarek i lekarzy.

Mateusz Witczak
23.10.2020
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną