Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kraj

Rozmijające się rzeczywistości

Mizerski na bis

Polityka
Prawda jest taka, że PiS wygrał wybory, Polska wstała z kolan, oderwane od koryta świnie kwiczą, a TVP po prostu to wszystko obiektywnie relacjonuje.

Pewien telewidz skierował przeciwko TVP pozew do sądu, zarzucając jej, że świat, który pokazuje, „rozmija się z obiektywną rzeczywistością i w istocie jest formą politycznej kreacji zgodnej z linią programową i propagandową rządzącego PiS”. Telewidz realizowaną przez TVP linię programową kwestionuje i upiera się, że chciałby w telewizji oglądać taką rzeczywistość, jaka jest, nawet jeśli miałaby się ona z tą linią rozmijać.

Osobiście uważam, że domaganie się przez tego telewidza, aby TVP pokazywała rzeczywistość rozmijającą się z linią programową PiS, dowodzi, że to niestety on, a nie TVP rozmija się z obiektywną rzeczywistością.

Polityka 23.2018 (3163) z dnia 05.06.2018; Felietony; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Rozmijające się rzeczywistości"
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022