Kraj

Czy Morawiecki siebie obali

Z życia sfer

Nie zgadzam się z opinią, że urzędujący od roku premier Mateusz Morawiecki nie ma większych osiągnięć. Uważam, że jednym z największych osiągnięć Morawieckiego jest już samo przekonanie, że ma szereg wielkich osiągnięć, co zresztą potwierdził z całą mocą w ostatnim sejmowym wystąpieniu. Kolejnym osiągnięciem Morawieckiego jest bycie pupilem prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który jest w niego wpatrzony z wzajemnością, co świadczy o tym, że w przyszłości Morawiecki może osiągnąć jeszcze więcej niż do tej pory.

Polityka 51/52.2018 (3191) z dnia 18.12.2018; Felietony; s. 10
Oryginalny tytuł tekstu: "Czy Morawiecki siebie obali"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

Dyplomaci jak hostessy – tak działa polskie MSZ

PiS w zasadzie nie prowadzi polityki zagranicznej. Nie potrzebuje więc doświadczonych ambasadorów. Chyba że do roli hostess.

Grzegorz Rzeczkowski
09.10.2019